Кајмаковски повторно ги освои симпатиите во регионот: Даниел и Ивана победници во „Твоето лице звучи познато“

0
107


Даниел Кајмакоски повторно ги освои симпатиите на публиката и заедно со Ивана Петерс се победници во специјалната сезона на „Твоето лице звучи познато“.

Чекот од 25.000 евра решија да го донираат за лекување на двегодишното момче, Урош Матошевиќ.

Сите пари од гласањето преку СМС-пораките ќе бидат дадени во хуманитарни цели.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here