Карлеуша ја дочека есента во свој стил: Разголена и во провокативно издание (ФОТО)

0
211


Откако објави виедео пред огледало на кое јасно се гледа дека не носи долна облека, српската фолк дива Јелена Карлеуша ја поздрави есента со кренати нозе.

https://press24.mk/

Имено таа облече розов мини фустан со деколте до папокот, отворен до препони, и така одново се фотографираше во дворот на својата куќа во есенски амбиент, меѓу пожолтените лисја на дрвјата и цвеќињата.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here