Карлеуша толку ја разбеснела Ана Бекута, па фолкерката станала за буквално да ѝ ја покрие устата – драма на снимањето

0
107


Верните гледачи на „Ѕвездите на Гранд“ судејќи по најавата, ги очекува уште една бурна емисија.

Имено, Јелена Карлеуша карикирала пеење на една кандидатка, по се изгледа од тимот на Ана Бекута, па фолкерката почнала да се препира со неа.

https://press24.mk/

Во еден момент дури стана од своето столче и ѝ пришла и буквално ставила рака врз нејзината уста за да престане.

Освен тоа, кога Карлеуша во еден момент изјавила дека никој од нив повеќе нема нерви, гостинката член на жиротот, Гоца Лазаревиќ рекла:„А, да го промениме жирито? Ќе дојде кој има нерви“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here