Карлеуша од ден во ден се попровокативна: Во тигрест костим се пофали дека ослабела (фото)

0
150


Јелена Карлеуша ја доведе линијата на телото до совршеностo и гордо ја покажува.

На снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“, поп-пејачката се појави во тигрест костим кој е доволно деколтиран за да ги истакне нејзините бујни гради, додека, пак, во долниот дел едната нога ја покрива, додека другата, со дел од задникот – ја открива!

Пејачката секојдневно споделува фотографии на Инстаграм а нејзините фанови коментираат дека изгледа совршено.

 

 

 

View this post on Instagram

Meow /a>

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 22, 2019 at 9:02am PDT

 

 

 

View this post on Instagram

Big kitty

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 22, 2019 at 10:12am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here