Карлеуша во необичен комбилизон облечена од „глава до петици“ му го помати умот на Саша Поповиќ (ВИДЕО/ФОТО)

0
175


Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во уникатен комбенизон кој ја истакна нејзината фигура.

Иако беше облечена од глава до пети, Карлеуша сепак зрачеше со сексапил.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на кои се гледа дека Поповиќ е хипнотизиран од нејзиниот атрибут и видео додека танцува.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 8, 2019 at 10:53pm PDT

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 8, 2019 at 2:30pm PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here