Кардашијан ги шокираше фановите со изгледот на нејзиното купатило: „Поголемо е од мојот стан“

0
92


Старлетата Ким Кардашијан Вест, на фановите им покажа како изгледа нејзиното купатило, а многумина заклучиле дека е поголемо од нивните станови.

Ким одлучила да им покаже каков е погледот од нејзиното купатило, а покрај тоа открила и за какво уредување се одлучила.

Нема некој посебен поглед од купатилото, бидејќи семејството Кардашијан-Вест одлучило да ја заштити својата приватност со грмушки од лаванда.

Од друга страна, купатулото е во сиви тонови, со дрвен под и многу простор.

https://press24.mk/

„Би сакала да видите колку ми е убава терасата“, рекла Ким.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here