• Дома
 • Вести
 • Технологија
 • Родители и Деца
More

  Канадскиот премиер Џастин Трудо и неговите чорапи (фото)

  [ad_1]

  Канадскиот премиер Џастин Трудо е еден од најомилените и најмодерни политичари на поновото време.

  kanadskiot-premier-justin-trudeau-i-negovite-corapi-foto-001.jpg 

  Неговиот изглед и стил заслужуваат посебно внимание, посебно неговата храбра комбинација од елегантни одела и чевли со дезенирани и шарени чорапи.

  Сериозен маж кој сака доза на слобода и духовитост во секојдневието:

  М. Д. | Црнобело

  Би можело да ве интересира:  [ad_2]

  Source link

  Recent Articles

  Судскиот совет го разреши Јово Вангеловски

  Судскиот совет на денешната седница го разреши претседателот на Врховниот суд Јово Вангеловски од функцијата. Одлуката за разрешување од позицијата во највисокиот суд и судија...

  Ова се новите цени на горивата

  Регулаторна ги објави новите цени на горивата – цената на 95-октанскиот бензин се намалува за половина денар, додека цената на дизелот се зголемува за...

  Заев: Легитимно е да се бара, но сега има поважни работи од избори

  Премерот Зоран Заев очекува на вечерашната лидерска средба со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да биде покажана одговорност и да се направи обид за...

  Обвинителството бара 12 години затвор за поранешниот албански прв полицаец

  Обвинителството за тешки кривични дела побара 12 години затвор за поранешниот министер за внатрешни работи Саимир Тахири. Поради согласнот на судот за скратена судска постапка...

  Ce*c исповед на студентка од Белград

  “Се доселив во таа зграда на 19 години, кога започнав да студирам. Не помина многу, запознав неколку комшии и нешто се случи во тоалетот,...

  Related Stories

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox