Искрен трејлер за „Men in Black: International“

0
109


Филмот „Men in Black: International“ на режисерот Ф. Гари Греј е спиноф на франшизата Men in Black и е делумно базиран на истоимениот стрип на Malibu/Marvel на Лоуел Канингем.

Крис Хемсворт, Теса Томпсон, Кумаил Нанџијани, Ребека Фергусон, Ема Томпсон и Лијам Нисон се дел од актерската екипа за филмот од 2019 година што заработи вкупно 253,9 милиони долари на киноблагајните ширум светот.

Сега доби и искрен трејлер од Screen Junkies.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here