Инстаграм комбинации за топлите летни денови

0
25


Многу модни фанатици и трендсетерки често ќе ви кажат дека би ја одбрале зимската мода, бидејќи полесно се комбинира. Иако летото не остава многу опции освен носење фустани и сандали, многумина уживаат во оваа леснотија додека на другите топлината им е многу голем проблем кога станува збор за облекувањето.

За да ви олесниме, најдовме неколку идеи на Инстаграм кои мислиме дека ќе ве инспирираат. На пример, некои дами ги заменија летните фустани со шорцеви кои со неколку модни додатоци можат да ви дадат сосема нов изглед.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

DomIno effect 🔲

Una publicación compartida de Grece Ghanem (@greceghanem) el

Погледнете ги и овие ранчиња со интересен принт.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here