Имала лице од соништата, а мажите не трепкале кога ја гледале – денес е издеформирана од пластичните операции

0
142


Лара Флин Бојл некогаш беше една од најбараните актерки, а се прослави со нејзината улога во серијата „Твин Пикс“, кога имаше само 20 години.

За кратко време стана секс-симбол, а глумењето одлично ѝ одеше. По „Твин Пикс“ се појави во повеќе филмови и серии, но речиси ништо не можеше да го надмине успехот кој го постигна со својата прва улога.

https://press24.mk/

Но, за кратко време во фокусот на медиумите беа нејзиниот бурен љубовен живот, но и естетските корекции со чија помош таа се обидува да го зачува младиот изглед.

https://press24.mk/

Сепак, она што може да се забележи е дека наместо тоа, целосно ја имаат уништено и денешната Лара воопшто не личи на онаа која публиката ја обожаваше во 90-тите.

https://press24.mk/

За неа блиските велат дека веќе е зависна од естетските операции и дека сака да го забави процесот на стареење. Но, наместо тоа, Лара е пример како не треба да изгледа жена која ја зачувала својата младост.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here