Запознајте го Мистер Поуки, најпопуларното еже на Инстаграм со 1,5 милиони следбеници!

0
179


Има денови кога сè што ви треба е среќно и весело еже што ќе измами насмевка на вашето лице и ќе ви ги стопли срцата. Ефектот ќе биде уште поголем ако тоа еже е во комбинација со неодоливо куче! Скапоцените моменти кои го доловуваат ова неверојатно пријателство помеѓу животните и нивните луѓе е тоа што го прави Интернетот место каде што никому не му пречи да го губи своето време. Погледнете ги прекрасните авантури на Мистер Поуки и неговите сопатници.

Запознајте го и Рик, најсреќното еже од Украина!

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here