Животни урнебесно реагираат на смешни звуци и путер од кикирики

0
184


Белинда Ричардс од Мелбурн Австралија навистина ужива во својата работа. Таа фотографира животни откако ќе им направи смешни звуци и ќе им даде путер од кикирики. Според неа, нивните погледи се толку човеколики што таа не може да престане да се смее. Погледнете дел од нејзината серија фотографии што сè уште е во тек и подгответе се за смеа до солзи!

https://www.kafepauza.mk/


https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here