Дури ни најпознатите дами не можат да му одолеат!

0
175


За стилот кој воодушеви многу дами нема да треба да потрошите ниту еден денар. Сигурни сме дека веќе имате сè што ви е потребно во вашиот гардеробер. Имено, монохроматскиот стил, што подразбира комбинирање една боја од глава до пети, оваа есен ќе биде еден од најчесто забележуваните трендови на улиците. Оваа комбинација е многу атрактивна и интересна, па без сомнение ќе ве издвои каде и да одите.

Едно од правилата што треба да ги почитувате е да ја изберете омилената боја и за само еден миг ќе имате стил како светските убавици. Погледнете во продолжение како тие го носат овој тренд есенва.

Пријанка Чопра со светли нијанси зачекорува во есента


Кајли Џенер воодушевува со костимот во црвена бојаhttps://www.kafepauza.mk/

Викторија Бекам со овој стил ги врти сите погледи кон себе

https://www.kafepauza.mk/

Кендал Џенер суптилно привлекува внимание со помирни тонови

https://www.kafepauza.mk/

Сакате да останете во чекор со модата? Погледнете го и овој розов мек капут за разбивање на есенската монотонија.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here