Дара БубаМара со навреди кон колешката: „Не се фолирај, те молам!“

0
148


Во најновото издание на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ пејачката Дара Бубамара беше гостинка и предизвика лавина од коментари бидејќи направи целосен хаос во студиото.

Пејачката скокаше на маса и ја покажуваше својата долна облека, а публиката и членовите на жирито бурно реагираа.

– Направив лудило! Кога не сакаа да пуштат еден од натпреварувачите, јас се качив на масата и го притиснав копчето со ногата! Дара гордо споделува за „Информер“.

Бубамара мораше да признае дека не и се допаѓа соработката со Вики Миљковиќ.

– Вики не зборуваше, таа се исплаши од мене. Само за себе рече дека е привлечна и тогаш сакав да умрам од смеа! Ми дојде да и речам: „Не се фолирај, те молам!“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here