Дара Бубамара се качи на маса и почна да меша, а Саша Поповиќ и го спушташе фустанчето

0
137


Во една од наредните изданија на емисијата „Ѕвездите на гранд“ гостинка во жирито ќе биде пејачката Дара Бубамара.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали од кадрите за време на снимањето на емисијата.

Како што може да се забележи од фотографиите Дара во еден момент се одлучила да стане од столчето и да заигра на масата.

Облечена во црн кожен фустан започнала да тверка и ги дигнала рацете во вис, но поради нејзиниот прекраток фустан Саша Поповиќ во еден момент станал и и го истегнал надоле за да и го сокрие задникот.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here