Дара Бубамара во Дубаи: Сите се вртат по мене, бидејќи сум плава и имам облини, не не барам шеик(фото)

0
98


Српската пејачка Дара Бубамара која редовно објавува фотографии од Дубаи на својот Инстаграм профил, вели дека одморот навистина и треба , а за гласините дека бара неко богат шеик Дара рече дека не е вистина.

„Воопшто немам желба да најдам некој богат шеик, ниту пак да сретнам било кој друг. Кога и да сум во Дубаи одам во хотел каде што има се. Секогаш сум со пријатели или со синот.Ако излезам некаде тоа е плажа, а се враќам во хотелот и си легнувам во 9, баш витински одмор. Ако некој шеик ме види, тоа би било во праодавници.Тогаш сите се вртат по мене бидејќи сум „плава“ и имам облини. Сепак мило ми е кога ме гледаат сите, но немам намера да најдам шеик при толку наши згодни момци- вели Дара.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here