„Градски превоз, чиста работа“ – напиша Сани во описот на фотографија.

0
179


ФОТО: Македонската пејачка се возеше во автобус на ЈСП – „Градски превоз, чиста работа“

Македонската фолк*пејачка Сани Гроздановска деновиве се возеше во автобусите на ЈСП, а тоа го овековечи со фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Пејачката автомобилот го замени со градскиот превоз и даде пример за многумина.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here