Го имаме победникот за 2019: Најлош фотошоп досега- Ава Карбатиќ доминира

0
111


Старлетата Ава Карабатиќ веќе неколку недели е главна тема во регионалните медиуми поради огласот кој го распиша на Инстаграм, а во кој се наведува дека победникот на анкетата ќе добие награда секс со неа.

Ава со денови пишува од предиспозиции кои треба да ги имаат кандидатите кои сакаат да се натпреваруваат. а сега отиде и чекор подалеку.

https://press24.mk/

Имено за да ги искритикува другите колешки старлети поради претерана употреба на фотошоп, Ава својата фотографија ја искриви до бесвест, а имаше и еден коментар:

„Каков фотошоп, па дали сте вие луѓе луди, го мразам тоа! Понекогаш само го променувам ефектот на фотографијата.

Важно е дека мене ме напаѓате за тоа, а колку други јавни личности го прават тоа, но јас не, не би ми било ни проблем да го признаат тоа“ напишала Ава.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here