Ги изненадија сите со изборот на песна за првиот танц- Вељко и Богдана избраа светски хит (ВИДЕО)

0
147


По граѓанската венчавка на новите сопружници Богдана и Вељко, им се обрати и владиката Стефан Шариќ, кој ги благослови младенците.

Богдана и Веjко Ражнатовиќ го танцуваа првиот танц, со песната „Огледала“ на Џастин Тимберлејк.

Невестата го фрли биедермаерот, кој го фати Тара Милутиновиќ, другарка од детство на Анастасија.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here