Георгина знае да привлече внимание: Нејзината фотографија од лифт ја разгоре фантазијата на мажите

0
167


Георгина Родригез, вереницата на Кристијано Роналдо секојдневно на Инстаграм објавува по некоја фоографија која не ги остава мажите рамнодушни.

Убавата Георгина овојпат објави фотографија од лифт, а во преден план е нејзиниот задник и тенката половина, во кусо кратко фустанче.

Нормално следеа многу коментари и лајкови, а до сега има повеќе од милион ипол.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here