ГАЛЕРИЈА: Цел свет го слушна нејзиниот ангелски глас, но никој не ја виде нејзината убавина

0
130


Бенедета Карета е мистериозната и провокативна „сињорита“, чиј глас го слушна целиот свет, но немаше можност да ја види нејзината убавина.

Убавата Италијанка е позната по тоа што во видеата со поранешниот свршеник на пејачката Јелена Розга, Стјепан Хаусер, објавува само дел од своето лице.

Инаку, парот стана познат по ваквите изведби откако објавија видео со преработка на песната „синорита“, а истата има милионски прегледи.

Но, не само што пее преубаво, туку Бенедета и изгледа така.

Во прилог фотографии како таа изгледа:

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here