Вукиќевиќ во бикини и провокативна поза ги избезуми мажите (ФОТО)

0
100


Актерката Лидија Вукиќевиќ веќе некое време одмара на Занзибар каде што ужива во убавните на ова туристичка дестинација.

Имено, таа ги почести фановите со неколку фотографии во бикини на кои изгледа брутално добро, а на нејзиниот изглед може да и позавидат многу млади девојки.

Вукиќевиќ ги воодушеви нејзините следбеници кои не престанаа да и делат комплименти на сметка на нејзината витка линија.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here