„Врели кадри“: Полицајка среде улица со раскопчана кошула, а само да ја видите како танцува (ВИДЕО)

0
5


Социјалните мрежи, а посебно „Тик Ток“ која е една од најпопуларните засега може да се види сѐ и сешто, а еден од поинтересните профили е и овој на разиграна полицајка.

Имено таа е од Панама и нема проблем со раскопчана кошула и кога е на должност да се снима како танцува.

И ништо немаше да биде впечатливо, ако таа не изгледаше брутално сekси.

@thewomanpolix

Responder a @princess.07_7 pero por supuesto que pude

sonido original – Thewomanpolice

За време на заводливите танцови таа носи маска, едно поради зашта од коронавирусот, но и за да не ја препознаат.

Во секој случај таа е вистински рај за очи.

Погледнете:

 

@thewomanpolix

MENCIONEMOS AL BIG @daddyyankee // Quien sabe cómo se llama el edificio en forma de espiral que se ve atrás y de qué país es?

PROBLEMA – Daddy Yankee

@thewomanpolix

Responder a @kevinaguilarvallejo ARRIBA ESE ÁNIMO Y A RECUPERARSE PRONTO, DIOS TE BENDIGA

16 shots –

@thewomanpolix

Lo tenía olvidado en borradores, pero me gusta bastante . Qué canción les gustaría que bailara?

3G – Remix – Wisin & Yandel & Farruko

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here