Висока е само 157 сантиметри, а сите сепак гледаат во нејзините долги нозе – има трик за издолжување на фигурата

0
98


Славната актерка Ева Лонгорија неодамна со сопругот Хосе Бастон излегла на романтична вечера во познат ресторан во Беверли Хилс, а холивудската дива за оваа прилика заблескала во опуштена комбинација во која главно улога одиграл феноменалниот моден трик.

Ева прошетала во едноставно, класично издание кое може да се облече за разни прилики.

Eva Longorija ponela je kežual, šik kombinaciju

Таа искомбинирала обична бела маица со елегантен сив капут и тесни фармерки, а сето тоа го кренала на повисоко ниво со високи потпетици.

Имено, таа избрала салонки од пвц материјал кои се практино едвај видливи на нозете, а токму поради тоа има сјаен ефект. Ваквите чевли визуелно ја продолжуваат ногата, а со тесните фармерки доболните добиваат на сила.

И покрај тоа што актерката е висока само157 сантиметри, вака изгледа многу повисоко.

Eva Longorija ponela je kežual, šik kombinaciju

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here