Вилијам се обидел да ја допре Кејт за рамо пред камерите – со поглед го предупредила да не го прави тоа

0
123


Кејт Мидлтон и принцот Вилијам гостувале во посебна емисија на Би-Би-Си „A Berry Royal Christmas”, каде готвеле и разговарале за различни празнични јадења.

Се делувало совршено се додека Вилијам не се обидел да стави рака на рамото на својата сопруга, а нејзината реакција ги шокирала гледачите.

Кејт имено, ја тргнала неговата рака и му упатила чуден поглед.

Оваа ситуација дополнително ги подгреала шпекулациите дека во нивниот брак не е се во најдобар ред, а што се шпекулира последниве месеци.

ŠTA TO URADI U PROGRAMU UŽIVO?! Vilijam pokušao da dodirne Kejt pred kamerama, doživeo BLAMČINU

Foto: Printscreen/BBCI

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here