ВИДЕО: 10 милиони луѓе се луди по нејзините облини – кога излезе на писта во живо ги разочара сите

0
123


Инстаграм сензацијата и модел Деми Роуз овие денови е главна тема во британските таблоиди, но и на социјалните мрежи се зборува само за неа…

Имено, бринетата позната по своите облини пред неколку месеци се нашла во улога на манекенка на модна писта, а тоа завршило секако, само не добро.

Снимката од нејзиното шетање по пистата стана вирално овие денови, а сите го нарекоа 2нјалошо движење на писта3.

На ревијата за долна облека на нејзиниот личен бренд Деми наивстина се движи необично, а без оглед на извајаното, совршено тело со раскошен задник, целото внимание и понатаму го привлекла бизарните движења.

„Шегата на страна, да, јас не сум најдобра манекенка за писта. Бев многу нервозна, не сакав да го правам тоа, чевлите ми беа преголеми, и со превисока штикла, а да не ги споменувам личните проблеми после загубата на родител, мојата мајка почина пред еден месец“, објаснила атрактивната инфлуенсерка.

Инаку нејзиниот татко починал во октомври минатата година, додека нејзината мајка во јуни оваа година.

„Сакав да излезам од својата комфорна зона, да ги направам горди, а тоа бараше многу храброст, така што сум горда на себе, затоа што постојат многумина кои тоа не би го направиле. Но, тоа е сега завршено. И јас можам да се смеам на тоа, а и уште сум овде и се е така Гучи. На крајот – тоа беше забавно искуство, на кое ја покажав својата колекција на која сум навистина горда. Благодарна сум за сите можности кои ми се дадени. Им благодарам на оние кои ме поддржуваат.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here