ВИДЕО: „Ќе добиеш ќотек“ – Карлеуша ѝ се закани на новинарка

0
188


Јелена Карлеуша повторно се сретна со медиумите и го искористи моментот за да ги нападне новинарите, кои ги смета за виновни за објавените детали за нејзината љубовна афера со фудбалерот Огњен Врањеш.

Овој пат на нејзина мета била новинарка која известувала од пред Основниот суд, каде беше одржано рочиштето меѓу Карлеуша и Цеца.

По излегувањето од судницата, новинарката побарала од Јелена изјава, а пејачката веднаш ја нападнала:

„Тебе да ти дадам изјава? Можеш само ќотек да добиеш“, рекла Карлеуша.

Погледнете:

 

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here