ВИДЕО: Цеца се раскопча – заведува со бујното деколте, се сними од секој агол

0
119


Светлана Цеца Ражнатовиќ ги воодушевила следбениците со снимка на која изгледа брутално добро.

Пејачката пред настап објавила видео во заводлива комбинација, а во прв план биле нејзините бујни гради.

Цеца снимката ја објавила на Инстаграм и собрала бројни пофалби за изгледот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here