ВИДЕО: Цеца пристигна во Грција – пејачката ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш

0
162


Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе пее на роденденот на Огњен Врањеш, а дека пристигнала во Грција веднаш се пофали на Инстаграм.

https://press24.mk/

Огњен отсекогаш сакал таа да му пее на роденден, но никогаш претходно не се укажала можност за тоа. Условите за нејзиното доаѓање ги договорил со менаџерите и таа во Атина пристигнала со комплетен тим од музичари, како и со својот фризер.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here