ВИДЕО: Цеца покажа како изгледа во костим за капење – мажите гледаат без да трепнат, тело за десетка

0
139


Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко се појавува во провокативни изданија, но сега направила исклучок.

Пејачката се соблекла во бел костим за капење и ја покажала линијата на која и тинејџерите може да ѝ позавидат.

Таа ја објавила снимката на Инстаграм, на која влегува во базен, а сите се воодушевени како пејачката изгледа на 46. години.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here