ВИДЕО: Цеца објави снимка од бремената Богдана – покажа што прават снаа и свекрва сами

0
104


Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објавила снимка на која се гледа како Богдана Ражнатовиќ прави палачинки.

„Вака мојата снаа за мене и неа прави палачники. Сами сме, забава за девојки. Еве доказ“’, рекла Цеца и покажала како Богдана готви, а во опис на видеото напишала:

„Имам уште една ќерка. Моја Богдана“, напишала Цеца.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here