ВИДЕО: Хрватскиот секс симбол ги излуде жените- достигна милион следбеници на Инстаграм

0
133


Хрватот кој го обожаваат многумина достигна милион следбеници на Инстаграм.

Стјепан Хаусер (33) се пофали со 1 милион следбеници, а таа бројка ја надминале единствено Северина и Јелена Периќ.

Станува збор за 1 милион, а Хаусер го одбележа со кратко видео на Инстаграм на кое на лист хартија ја напиша бројката.

– Еден милион од нас се тука. Семејството Хаусер расте од ден во ден. Ви благодарам што ме направивте првиот челист и музичар од класичната музика со толку следбеници на Инстаграм. П.С: 999.999 илјади се жени, се пошегува тој.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here