(ВИДЕО) ХИТ КОМЕДИЈА – Тони Михајловски ги убедува членовите на ДПМНЕ дека Силјановска ќе победела во 1 круг со 1 милион гласови

0
105
loading...

Тони куртон Санац ги убедува вмровците дека Силјановска ќе победи во прв круг со еден милион гласови.

КОМЕДИЈА

ХИТ КОМЕДИЈА – Тони Михајловски ги убедува членовите на ДПМНЕ дека Силјановска ќе победела во 1 круг со 1 милион гласови

Gepostet von Криминалите на ВМРО ДПМНЕ am Sonntag, 7. April 2019

izvor narodenglas

loading...