ВИДЕО: Уште една причина за славење во домот на Цеца – пејачката упати честитка до парот

0
165


Српската фолк-дива Светлна Цеца Ражнатовиќ ѝ честиташе годишнина од брак на својата сестра Лидија, а нејзината ќерка Анастасија брзо ѝ се придружила.

На кратка снимка која пејачката ја споделила на Инстаграм, се гледа дека парот е заљубен како првиот ден.

„Среќни први 15 години од бракот“, порача Цеца, која е навистина блиска со својата сестра и сите убави работи ги споделува со неа.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here