ВИДЕО: Ужива на плажа – Пријовиќ објави снимка од Тајланд и открива во каков рај се наоѓа

0
105


Српската пејачка Александра Пријовиќ отпатувала со семејството на одмор, а после Дубаи, пејачката заминала за Тајланд.

Таа секојдневно објавува фотографии од егзотичните дестинации, а сега со фановите сподели снимка од плажа, каде ужива во масажа.

На снимката, снаата на Брена назначила дека температурата таму е 32 степени Целзиусови, дека ѝ одговара сонцето, плажата и мирот кои владеат таму додека ужива во традиционалната тајландска масажа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here