ВИДЕО: „Тој ја обожава“ – снимка покажува што Хари редовно прави за Меган, жените тврдат дека е совршен маж

0
120


Аферата „Мегзит“ ја потресе Британија, но секое чудо за три дена. Се чини дека целиот свет, па и британското кралско семејство, се помири со фактот дека принцот Хари и Меган Маркл одлучуја да се осамостојат и оддалечат од Кенгигтонската палата.

Љубовната приказна на Меган и Хари се идеализира до крајност, а нивниот однос на интернет стана пример за подготвеност на современиот маж да се откаже од се за љубовта.

Сега е објавено и видео на кое се гледа дека тој се грижи во секој момент за неа.

„Преслатко“, „Тој навистина ја сака“, „О, мој бо, колку се прекрасни“, се само некои од коментарите под ова видео.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here