ВИДЕО: „Тежок ми е денот, но јас сум силна“ – Весна Џогани изненади со новото видео

0
114


Весна Џогани, сопругата на Џоле Џогани, е многу активна на социјалните мрежи, а со последното видео ги изненади своите фанови. Имено, покажа огромна лузна на лицето.

„Тежом ми е денот. Шлогирана сум. Ова црвеното што го имам на лицето, јас сама себеси успеав да си ја излупам кожата и тоа ден пред церемонија. Толку сум силна“, рекла таа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here