ВИДЕО: Татко и син направија весела атмосфера на славата на Цеца – Аца Лукас запеа заедно со неговиот син

0
131


Светлана Цеца Ражнатовиќ со своите пријатели и семејството славеше Свети Никола, а атмосферата ја подобрија Аца Лукас и неговиот син Лазар Вуксановиќ.

Таткото и синот се фатија за микрофон и почнаа да пеат. Со хитови од Оливер Драгојевиќ и Жељко Бебек таткото и синот во заедничка изведба, направија атмосфера за паметење.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here