ВИДЕО: Српскиот јутјубер проголтал стакло – сакал да се пошегува, но можело да заврши лошо

0
124


Милош Ивановиќ познат како Лошми Панда и Јадранка, сакал да ги засмее пријателите, па претерал по што можел да биде и повреден.

„Пушел“ новогодишен украс и вдишал стакло, но за среќа избегнал незгода.

Неговите пријатели ситуацијата ја свртеле на шега и почнале да се смеат, затоа што сепак Милош добро поминал и имал среќа да не биде повреден.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here