ВИДЕО: Српската пејачка се пофали со новото деколте, а фановите „удрија“ по неа

0
150


Српската пејачка Теа Таировиќ често знае да го привлече вниманието на публиката како сопесните и гласот, така и со својот атрактивен изглед.

Меѓутоа се чини дека таа не била сосема задоволна со својот изглед, па вградила силикони.

Имено пејачката објави видео на Инстаграм во темно сино фустанче, а во преден план дојде нејзиното бујно деколте, па фановите веднаш забележаа дека Теа изгледа неприродно.

„Лош хирург и баш неприродни“, „Може уште една града да ти собере помеѓу тие две“, „Катастроф“, беа само некои од коментарите.

На првото видео може да видите како Таировиќ изгледа сега, а второто видео е постаро и може да видите како изгледала порано.

Погледнете па пресудете и самите дали има разлика.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on Nov 16, 2019 at 5:40am PST

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on Aug 3, 2018 at 5:33am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here