ВИДЕО: Сораја славеше роденден, летаа пари на сите страни – пејчаката откри колку бакшиш добила од старлетата

0
164


Александра Младеновиќ пееше на прославата за 33. роденден на Сораја Вучелиќ во Виена, а следбениците веќе со деновите гледаат интересни снимки од овој настан каде бакшишот е во прв план.

Имено, на снимките се гледа како пејачката во една рака го држи микрофонот, а на другата многу пари, кои е тешко да се пребројат.

Некогашната „Ѕвезда на Гранд“ одлучи да проговори и за она што сите ги интересира, па потврдила дека добила околу 5.000 евра бакшиш.

-Вистина е, бакшишот беше добар, но не ми е тоа на прво место. Се поделив со музичарите и битно е што добро си поминавме и дека сите заминаа задоволни – рекла Александра.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here