ВИДЕО: Снимка на која Карлеуша пее, а синот на Цеца трча околу неа – беа пријателки, а денес се ривалки

0
147


Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ денеска се непријателки кои се судат. Но, небило секогаш така.Во деведесеттите години тие беа големи пријателки и постојано се дружеа.Јелена секаде беше со Цеца па дури и на тв емисии.

https://press24.mk/

Во јавноста излегоа фотографии од емисијата на Минимакс каде Цеца настапува а околу неа се вртка малиот Вељко, додека пак Цеца и Анастасија ја бодрат од првите редови.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here