ВИДЕО: Снимката од нивниот срам стана хит на интернет – девојки премногу испиле, па едвај стоеле на нозе

0
129


Алкохолот умее да не доведе до многу непријатни ситуации.

А, доколку некој го снимил вашиот срам, уште полошо.

Токму тоа се случило со едни девојки кои претерале со алкохолот на забава. Тие очигледно повикале такси, но настанала неволја.

Лежеле на земја, затоа што не можеле да станат, а ги бодрела другарка, која исто така била пијана, и носела само градник.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here