ВИДЕО: Сите велеа дека е фотошоп – снимка покажува колку навистина ослабела Ана Николиќ

0
112


Со денови се шпекулира за изгледот на пејачката Ана Николиќ. Таа неодамна го посети Мароко од каде објави фотографии од егзотичните дестинации и им го покажа на сите сегашниот изглед. Исплива и видео снимка за која не знаела дека псотои.

Коментарите биле различни, некои велат дека е преслава, некои дека е преубава, додека некои рекле дека фотографиите се исфотошопирани.

Сепак, на снимката најдобро се гледа фигурата на Ана. Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here