ВИДЕО: Свиња нападнала грчки новинар во емисија во живо – колегите не престанувале да му се смеат

0
153


Грчкиот новинар Лазос Мантикос известувал за поплавеното подрачје недалеку од Атина, кога во кадар му упаднал непоканет гостин – свиња која не сакала да го остави на мира.

Свињата, за која се верува дека избегала од блиската фарма, прво почнала да му ја нушка ногата, а потоа почнала да го прогонува и грицка репортерот кој безуспешно се обидувал да избега.

Да биде уште полошо, сѐ се случило за време на јавување во живо за емисијата Добро утро Грција, а неговите колеги во студиото не можеле да дојдат при себе од смеење.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here