ВИДЕО: Свекрвата тргна по невестата – Цеца во леопард принт за свадбата на синот

0
136


Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го жени својот син, па весела излегла од својот дом и тргнала по невестата.

https://press24.mk/

Таа за свадбата избрала леопард принт кошула и бели панталони. Пејачката во друштво на ќерката Анастасија и сестрата Лидија тргнала по невестата, додека младоженецот бил највесел и ги честел трубачите со 100 и 500 евра бакшиш.

Погледнете и како е декорирано возилото со кое тој тргна по невестата:

 

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here