ВИДЕО: Роналдо ја допираше Георгина за задник и доби што заслужи – децата прво го нападнаа, па го прегрнуваа

0
40


Во домот на Кристијано Роналдо изгледа никогаш не е досадно. Секако, со 4 деца тоа е скоро невозможно, па забава не недостасува.

Славниот португалски фудбалер седи во карантин од две недели во својот дом во Торино, а времето го скратува со тренинзи и играње со децата.

Овој пат во неговата игра била вклучена и Георгина која децата почнале да ја бранат од фудбалерот.

Имено, Кристијано легнал врз својата вереница за да ја скрие од децата, но на нив тоа не им се допаднало. Го прегрнувале се додека не се тргнал од Герогина, а тој ги гледал зачудено.

Очигледно не очекувал таква нивна реакција, но набрзо го разнежниле со бакнежи и прегратки.

Децата покажале колку ја сакаат вереницата на Роналдо, а тој покажал колку го сака нејзиниот задник така што без срам ја зграбил и тоа пред децата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here