ВИДЕО: Прва снимка од невестата во фустанот на Цеца – Вељко од прва ја погоди јаболката

0
143


Не стивнуваат информациите, видеата и фотографиите од свадбата на синот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ која се случува денес.

https://press24.mk/

Како што беше претходно најавено, Богдана ја облече венчаницата на свекрвата, само малку ја преправи и изгледа како вистинска принцеза. Вељко пак, на себе има црн костум и бела кошула.

https://press24.mk/

Нежна шминка,елегантна фризура и став на висинска дама.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here