ВИДЕО: Позната по своите бујни облини, но се појави на модната писта и сега сите и се смеат

0
130


Старлетата Деми Роуз позната по своите облини и има милион фанови на Инстаграм , ги разочара сите.

Имено старлетата имаше чест да „заплива“ во манекенските води, па со своите 1,57 сантимерти прошета на модната писта на еден познат бренд за костими за капење која се одржала во Мајами на  крајот на јули, но снимкаа се појави дури сега.

Овојпат публиката беше шокирана, но не од нејзините облини туку од начинот на кој чекореше по пистата.

Освен тоа што имаше чууден начин на одење, кога се заврте камерата го сними нејзиниот задник кој не беше така затегнат и мазен како на фотографиите кои ги постира на Инстаграм.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here