ВИДЕО: Познатата српска убавица излезе гола на снег – прво скијаше во костим за капење, па целосно се соблече

0
158


Најпознатата српска блогерката Зорана Јовановиќ, позната како „Зораннах“, ужива во магијата на зимските денови на една од најубавите планини во Европа, елитниот зимски ски центар каде се собира само кремот на општеството.

Таа од таму прво објави видео на кое скијаше во костим за капење.

 

Откако собра многу лајкови и видеото стана вирален хит, таа реши целосно да се соблече и да позира на снегот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here